Královská města

RAKOVNÍK

Rakovník se nachází ve Středočeském kraji 60 km západně od Prahy, na okraji Křivoklátských lesů. Město vzniklo už ve 13. století, ale statut královského města získalo až na konci šestnáctého.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Rakovník najdete na adrese Ubytování Rakovník. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Rakovník - celé město
Rakovník - celé město
 

Hotel Kolonie


*** Hotel
Ubytování Křivoklát : Hotel Kolonie

Hotel Kolonie v Křivoklátu se nachází v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech. Jeho poloha uprostřed přírody nabízí dokonalé soukromí a klid pro pořádání rodinných oslav, setkání přátel či porady nebo konference menších týmů.

Hotel Kolonie v Křivoklátu ubytování
Hotel Kolonie v Křivoklátu nabízí útulné ubytování v 6 x dvoulůžkovém, 2 x jednolůžkovém pokoji a 1 x čtyřlůžkovém apartmánu. Na 2 x dvoulůžkových pokojích je možné přiobjednání přistýlky. Všechny pokoje jsou nadstandardně vybaveny (televize se satelitem, internet, pokojový telefon), u každého pokoje jsou potom k dispozici samostatná sociální zařízení (sprcha, WC, fén a kosmetické zrcátko)

Hotel Kolonie ubytování v Křivoklátu gastronomie
Ubytovaní hosté mohou využít gastronomických služeb hotelu Kolonie v Křivoklátu, jejíž restaurace nabízí 30 míst k sezení a tradiční českou kuchyni. V letních měsících jsou pak připravovány grilované speciality v hotelovém altánku. Hosté také mohou využít gastronomických služeb v 11 km vzdáleném městě Rakovník.

Ubytování Kolonie hotel v Křivoklátu služby
Pro volný čas slouží hostům hotel Kolonie v Křivoklátu sauna, která je ideálním místem pro Vaši relaxaci. Můžete také využít restauraci s krbem (možnost pořádání oslav nebo firemních akcí) či venkovní gril s posezením pod střechou. Pro firemní akce je k dispozici seminární místnost.

Ubytování v Křivoklátu hotel Kolonie okolí
Díky svému umístění v chráněné krajinné oblasti Křivoklátska nabízí okolí hotelu Kolonie v Křivoklátu turistické i sportovní vyžití. Ve vzdálenosti necelých 6 km směrem k městu Beroun se nachází hrad Křivoklát, odkud je to pouhých 7 km do obce Zbečno, kde je k vidění Hamousův statek, jehož historie sahá až do dob Přemyslovců. V Křivoklátech stojí za vidění také Čertova skála, která je sopečného původu. O 3 km dále v nedaleké Velké Bukové se pak nachází 15 m vysoká rozhledna.

tipy na výlet
Královské město Beroun leží na soutoku řek Berounky a Litavky. Je východiskem do dvou chráněných krajinných oblastí - Českého krasu a Křivoklátska. Nabízí mnoho možností pro sport i turistiku. Odtud se snadno dostanete jak ke známým hradům Karlštejn, Křivoklát, Točník či Žebrák tak např. do Koněpruských jeskyní.Pustověty 58
Křivoklát
27023
Rakovník, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnostInformační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: ANOBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANODomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 200,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíRecepce 24 hodinCateringové službyHotelový transport, je poskytováno zdarma: ANOTaxiÚschovna jízdních kolTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: NEPůjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: NEŠipky, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: NEDětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NEHoubařeníLovRybolovJízda na koniRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: NEPivnice, nachází se přímo v hotelu: NELetní sportyTuristikaRomantickéVenkovKongresyPobyty s dětmiPříroda


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Křivoklát : Hotel Kolonie

Hotel Kolonie

***
Hotel Kolonie se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko v západní části středních Čech. Jeho poloha uprostřed přírody nabízí dokonalé soukromí a klid pro trávení rodinné dovolené či pořádání rodinných oslav, setkání přátel či porady a menší konference.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. rakovnik@kralovska-mesta.cz TOPlist