Královská města

RAKOVNÍK

Rakovník se nachází ve Středočeském kraji 60 km západně od Prahy, na okraji Křivoklátských lesů. Město vzniklo už ve 13. století, ale statut královského města získalo až na konci šestnáctého.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Rakovník najdete na adrese Ubytování Rakovník. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Rakovník - celé město
Rakovník - celé město
 

Hotel Lions


Hotel
Ubytování Nesuchyně : Hotel Lions

Hotel Lions, školicí středisko Nesuchyně nabízí komfortní ubytování se širokým vyžitím. V areálu naleznete restauraci, snídaňovou restauraci, slunnou terasu, třináct konferenčních místností, bowlingové dráhy, squash, badmintom, stolní tenis, stolní fotbálek i kulečník. Venku je pro Vás připraven Advanture golf, plážový volejbal a multifunkční venkovní hřiště (tenis, nohejbal). Ve wellness centru na Vás čeká bazén (10 x 5 m) s perlivými schody a slanou vodou, parní aroma sauna a vířivá vana. Hotel nabízí i širokou nabídkou masáží či soukromou vířivku.

Hotel Lions, školicí středisko Nesuchyně nabízí komfortní ubytování se širokým vyžitím. V areálu naleznete restauraci, snídaňovou restauraci, slunnou terasu, třináct konferenčních místností, bowlingové dráhy, squash, badmintom, stolní tenis, stolní fotbálek i kulečník. Venku je pro Vás připraven Advanture golf, plážový volejbal a multifunkční venkovní hřiště (tenis, nohejbal). Ve wellness centru na Vás čeká bazén (10 x 5 m) s perlivými schody a slanou vodou, parní aroma sauna a vířivá vana. Hotel nabízí i širokou nabídkou masáží či soukromou vířivku. Nesuchyně je vesnička ležící mezi královskými městy Rakovník a Slaný a je v polovině cesty mezi Prahou a lázeňským městem Karlovy Vary. Nachází se ve velmi pohostinné a klidné krajině s velkými možnostmi sportovního a turistického vyžití. Areály Hotelů LIONS jsme pro vás vybudovali s láskou a vkusem s využitím tradičních regionálních materiálů. Přímo v srdci Hotelu LIONS jsme pro Vás vybudovali prostorný a velmi útulný sál. Svou zámeckou atmosférou nabízí nádherný prostor pro svatební slavnosti, plesy a jiné společenské události. Rádi pro Vás připravíme slavnostní posezení u kulatých stolů, odpovídající Vašim požadavkům. Naleznete zde také prostorný bar a taneční parket. Sál lze také využít pro kongresové a prezentační události. Veškeré potřebné vybavení a techniku rádi poskytneme.  

Nesuchyně 31
Nesuchyně
27007
Rakovník, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)
Konferenční/společenská místnostTV místnostPřednáškový sálBezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00),nehlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiCateringové službyÚschovna jízdních kolBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: ANOTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: ANOBowling, nachází se přímo v hotelu: ANOSquash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: ANOBeachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: ANOStolní tenis, nachází se přímo v hotelu: ANOMinigolf, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOBilliard, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: ANOŠipky, nachází se přímo v hotelu: ANOWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: ANOPára, nachází se přímo v hotelu: ANOWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOVinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOLobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Křivoklát : Hotel Kolonie

Hotel Kolonie

***
Hotel Kolonie se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko v západní části středních Čech. Jeho poloha uprostřed přírody nabízí dokonalé soukromí a klid pro trávení rodinné dovolené či pořádání rodinných oslav, setkání přátel či porady a menší konference.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. rakovnik@kralovska-mesta.cz TOPlist